Poszukiwany kierowca ciężarówki do transportu międzynarodowego (m/f/d)

Z WHEELS Logistics ruszasz w drogę – wysyłamy ponad 750 ciężarówek o pojemności ładunkowej do 120 m³ i ładowności 25 t. W 25 lokalizacjach w Europie WHEELS Logistics oferuje rozwiązania w zakresie logistyki transportowej, magazynowej i produkcyjnej. Rzetelne, profesjonalne planowanie, konsekwentna realizacja oraz zmotywowany, międzynarodowy zespół charakteryzują nas jako wiodącą firmę logistyczną.

TWOJEJ PROFIL:

  • Posiadasz prawo jazdy klasy CE z wpisem 95 oraz ważną kartę kierowcy.
  • Masz doświadczenie zawodowe jako kierowca ciągników siodłowych lub pojazdów przegubowych tandemowych.
  • Twój sposób pracy i obsługi pojazdu jest niezawodny i sumienny przez cały czas.
  • Twój wygląd wobec klientów i współpracowników jest kompetentny i przyjazny.

TWOJE ZADANIA:

  • Prowadzisz tandemowy pojazd przegubowy o masie całkowitej 40 ton.
  • Prowadzisz krajowe i międzynarodowe transporty dla naszych znanych klientów (np. z branży motoryzacyjnej lub opakowań).
  • Pewnie dotrzymujesz terminy i przestrzegasz czasy jazdy i odpoczynku.

TO JEST TO, CO CIĘ CZEKA:

  • W zależności od miejsca zamieszkania, przejmujesz ciężarówkę w naszych zakładach w Gelsenkirchen, Kolonii, Münster lub Seesen.
  • Nasza nowoczesna flota składa się głównie z pojazdów MAN i Mercedes Benz, które są dodatkowo wyposażone w system telematyczny z komunikacją za pomocą tabletów i oprogramowaniem nawigacyjnym dla samochodów ciężarowych.
  • Oferujemy profesjonalne otoczenie i dobrą atmosferę pracy.
  • Oferujemy punktualną i dobra płatność i oferujemy stałą pracę.

GOTOWY NA ROLL?

Czekamy na Ciebie! W razie jakichkolwiek pytań, Jana Blömer jest Państwa osobą kontaktową w naszej firmie. Najlepiej aplikować online za pomocą naszego formularza zgłoszeniowego, pocztą elektroniczną na adres driver@wheelslogistics.com lub dzwonić bezpośrednio do nas.

Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie internetowej: www.wheelslogistics.com.

WHEELS Logistics GmbH & Co. KG, Hansestraße 6, 48165 Münster, Tel.: +49 (0) 2501 803-0, Poczta: driver@wheelslogistics.com

Przyłącz się do nas w naszej podróży.