Zwiększ swoje bezpieczeństwo – poprzez skuteczny podział zadań.

Zaufało nam ponad 1100 klientów – współpracuje z nami ponad 300 przedsiębiorców, mających status partnera WHEELS Logistics.

Z następujących powodów: Naszym partnerom oferujemy atrakcyjne warunki współpracy, z czym wiążą się liczne korzyści ekonomiczne oraz obsługę serwisową w pełnym zakresie, co daje im wyraźną przewagę nad konkurencją.

Skorzystaj z doświadczenia i usług oferowanych przez WHEELS Logistics: Razem osiągniemy więcej.

Razem dotrzemy dalej.

Twoje korzyści jako partnera WHEELS Logistics.

Jako partner zyskasz na wszystkich polach działania swojego przedsiębiorstwa – co pozwoli Ci osiągnąć odczuwalnie wyższy zysk. Nasi doświadczeni pracownicy znają możliwości i ryzyka związane z codzienną praktyką prowadzenia przedsiębiorstwa i wykorzystują tę wiedzę przy podejmowaniu zoptymalizowanych decyzji gospodarczych – na Twoją korzyść.

Najlepsze warunki dla Twojej floty.

Jako partner WHEELS Logistics możesz liczyć na bardzo dobre warunki zakupu i finansowania swojej floty ciężarowej. Oprócz nowych pojazdów oferujemy również pojazdy używane z własnej floty w dobrej cenie.

Brak zobowiązań niewykonanych.

Zawsze na czas otrzymasz swoje płatności – i to bez konieczności wystawiania faktur. WHEELS Logistics pozwala zminimalizować nakłady administracyjne – na przykład poprzez wystawianie not uznaniowych.

Konsultant.

Jako nasz partner zawsze możesz liczyć na wsparcie swojego osobistego konsultanta, który przeprowadzi Cię przez wszelkie projekty, procesy itp.

Bezpośrednia komunikacja.

Twoi kierowcy mogą komunikować się z nami w ich ojczystym języku, korzystając w tym celu z niedrogiego, nowoczesnego systemu komunikacyjno-dyspozycyjnego. Aby zachować kontrolę na swoją flotą, również możesz zalogować się do tego systemu, wykorzystując Internet.

Więcej oferujesz, więcej zyskujesz.

Full Service dla naszych partnerów.

WHEELS Logistics zawsze Ci towarzyszy, gdy chodzi o Twoje interesy i Twój sukces gospodarczy. Dzięki regularnej korespondencji, zawierającej aktualne informacje o wymaganiach klientów, nowych przepisach czy regulacjach, zawsze jesteś na bieżąco.

Kompleksowe wsparcie.

Jako partner możesz liczyć na praktyczną pomoc i indywidualne wsparcie we wszystkich aspektach naszej współpracy. Przykładowo otrzymasz od nas przewodnik kierowcy oraz szkolenie z obsługi instalacji satelitarnej, którą bezpłatnie udostępniamy.

Efektywna redukcja kosztów.

Oprócz niskich kosztów komunikacji oferujemy także możliwość ubezpieczenia twojego ładunku przez WHEELS Logistics, co pozwoli Ci oszczędzić dodatkowe koszty. Ponadto możesz rozliczać przez nas opłaty drogowe, co da Ci dodatkowe korzyści: brak poręczeń, brak kaucji, łatwa realizacja dzięki udostępnieniu i brak zwrotu VAT w przypadku francuskich opłat drogowych.

Vorsprung gewinnen

Zyskaj przewagę.

Twoja droga do partnerstwa z WHEELS Logistics.

Oferujemy Ci dostęp do bogatej oferty cargo w całej Europie: Jako partner WHEELS Logistics korzystasz z możliwości, jakie otwiera przed Tobą duża, międzynarodowa grupa przedsiębiorstw – dostosowując je do swoich indywidualnych potrzeb.